Ita Airways, yönetim kurulu personel maaşlarını ayarlamaya hazır

Hasan

Member
Ita Airways, şirketin pazarın büyüme fırsatlarını yakalaması için gerekli bir adım olan çalışanları için maaş ayarlamasını onayladı. İtalyan havayolunun yönetim kurulu toplantısı sonunda ortaya çıkan bu.

Aslında Ita, geçen yıl hava taşımacılığı sektörünün “2019’dakinden bile daha yüksek ani ve öngörülemeyen büyüme eğilimleriyle Covid öncesi seviyelere geri döndüğünü” belirtiyor. Bu arada, Ita Airways artık başlangıç aşamasını geçti Pandeminin ve Ukrayna ihtilafının olumsuz etkileri ve ardından yakıt maliyetinde keskin bir artış ile karakterize edilen bir start-up olarak faaliyetlerinin.Bu bağlamda, diğer tam hizmet veren ve bölgesel havayolları da şimdiden manevralar gerçekleştirdi ücretleri ayarlamak ve onları salgın öncesi seviyelere geri getirmek ve bazı durumlarda bu seviyeleri aşmak”.

Maaş ayarlaması, Ita’nın altını çiziyor, “Ita Airways’in tutarlı bir maliyet yapısını benimseyecek, yerel, yerel, maaş manevrası yapısal olacak ve Şirket’in yatırımları sayesinde yetişmiş personel değerini artırmasına olanak tanıyacak. Ayrıca, bu sayede oldukça rekabetçi bir pazarda bir işe alım kampanyasını destekleyebilecek.” Ita Airways, operasyonun ilk yılını takip eden ilk büyüme aşamasının ardından ve genişleyen bir pazar bağlamında, “yakın zamanda filoyu büyütme ve yeni bağlantılar açma konusundaki taahhütlerini doğruladı”.